Zrealizowane

Osada Dąbrowskiego

Myślenice​

Osada Dąbrowskiego to nowa inwestycja w Myślenicach, składająca się z czterech własnościowych bez czynszowych lokali mieszkalnych w kameralnym budynku na ulicy Dąbrowskiego – 800m od rynku. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają własny ogródek, natomiast lokale na piętrze przestronny balkon i strych z możliwością adaptacji. Ponadto na terenie posesji znajduje się kilkanaście miejsc parkingowych dla mieszkańców, do każdego mieszkania przynależy jeden garaż, teren jest ogrodzony i w pełni zagospodarowany. Cała inwestycja jest oferowana w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Osiedle na wzgórzu

Krzyszkowice​

Osiedle NA WZGÓRZU to inwestycja zrealizowana w malowniczej miejscowości Krzyszkowice położonej w gminie Myślenice. W tej przepięknej podkrakowskiej wsi, w doskonałej lokalizacji przy drodze powiatowej, znajduje się małe kameralne osiedle składające się z dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Nasi klienci będą mogli wybrać spośród mieszkań na parterze o pow. użytkowej 51,36m2 z tarasem  lub na piętrze o pow. 55,75m2 z dużym przestronnym balkonem. Do każdego mieszkania przypisane są zewnętrzne miejsca garażowe. Wysoki standard samego budynku jak również technologii wykonania zadowoli każdego klienta i sprawi, że będzie  on czuć się komfortowo.
Podczas realizacji zadbano również o otoczenie inwestycji –  ogrodzenie, wjazd z bramą na pilota, oświetlenie terenu, zagospodarowanie części wspólnych na terenie osiedla.  Inwestor zapewnił również dostęp do internetu szerokopasmowego.

Zielona Dolina 2​

Myślenice ul. Sobieskiego

Lokal własnościowy, bezczynszowy o powierzchni użytkowej 70 metrów kwadratowych. W cenie nieruchomości  dodatkowo strych. Parter: salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, wiatrołap, klatka schodowa. Piętro: dwa pokoje, łazienka, przedpokój, klatka schodowa. Strych: poddasze nieużytkowe o powierzchni 38 metrów kwadratowych – ocieplone wełną, z położonymi tynkami oraz wylewkami betonowymi. Zainstalowane okna połaciowe. Powierzchnia działki zróżnicowana jest w zależności od lokalu. Dodatkowe atuty: własne miejsce parkingowe, udział  w wysokości 1/10 w 10 arowej działce przeznaczonej do użytku wspólnego (powierzchnia działki utwardzona, przeznaczona na wspólny parking, istnieje możliwość postawienia  budynków gospodarczo-garażowych).

Zielona Dolina 1

Myślenice ul. Sobieskiego

Nowa inwestycja 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położonych w Myślenicach, przy ul. Sobieskiego.
Budynki w podwyższonym stanie deweloperskim, położone na działkach ogrodzonych i zagospodarowanych.
Cisza, spokój a jednocześnie blisko Centrum miasta.